zanim przyjedziesz

Pensjonat Bliżej Nieba to nasz Dom.

Dom rodziny, która porzuciła miejski styl życia na rzecz wiejskiej codzienności.   

 

Przyjeżdżając do nas przygotuj się na doświadczanie wiejskiego życia!

Rano może obudzić Cię pianie koguta lub warkot kosiarki koszącej trawę. Latem mamy muchy i kleszcze, bo dookoła nas żyją krowy (i nie tylko), których muczenie napewno usłyszysz. Możesz poczuć zapach obornika wyrzucanego na pole – bo tu naprawdę jest wieś! 

Dlatego niech nie zdziwi Cię droga wjazdowa, która jest stroma (przypominamy, że tu są góry!), kamienista i wąska. Niech nie zdziwi Cię, że do najbliższego sklepu jest kilka kilometrów, a najbliższe atrakcje to przynajmniej pół godziny jazdy samochodem. 

Jeśli chcesz usłyszeć ciszę i śpiew ptaków zamiast tłocznych ulic, to właśnie tutaj!

W naszych pokojach nie znajdziesz telewizorów ani klimatyzacji, a cisza nocna to rzecz święta i bezwzględnie jej przestrzegamy.  

Stworzyliśmy tu prawdziwy dom. Otwarty, gościnny, pełen ciepła i domowej atmosfery.  

Nie będziesz tu anonimowym turystą, będziesz naszym Gościem 💖

zwierzęta

Zapraszamy Was ze swoimi czteronożnymi przyjaciółmi!

Przyjmujemy małe i średnie pieski, do koło 12 kg.

Pamiętajcie jednak, żeby zawsze były na smyczy, ponieważ nasz obiekt nie ma ogrodzenia!

W skład naszej rodziny wchodzą też czworonogi. Cztery psy i dwie kotki. Psiaki zabiorą Cię na spacer po okolicznych strumykach, a kotki chętnie wskoczą na kolana. Każde z nich przygarnęliśmy ze schroniska albo znaleźliśmy porzucone w krzakach. To zwierzaki z nieznaną historią. Kochają ludzi (szczególnie dzieci!), są bardzo delikatne i kochają się przytulać 😊 Pełnią rolę stróży (nasze gospodarstwo nie ma ogrodzenia) i demonstrują to głośnym szczekaniem, ale Goście raz wpuszczeni do naszego domu stają się częścią stada. Zarówno koty jak i psiaki wychowywane są z naszymi dziećmi i odpowiednio traktowane dadzą dużo miłości. 

Pamiętaj jednak, że ciągnięcie za ogon albo uszy skutkuje reakcją obronną, dlatego w trakcie zabaw ze zwierzakami miej swoje dziecko na oku.  

droga

Nasz adres: Wola Skrzydlańska 128, Skrzydlna, Beskid Wyspowy, Polska 

Radzimy zaplanować sobie podróż tak, aby dojechać do nas przed zachodem słońca. Droga po zmroku dla niektórych kierowców jest wyzwaniem 😉  

Przyjmujemy Gości osobiście do godziny 19:00 – jeżeli przewidujesz, że dojedziesz do nas później daj nam znać. Wyślemy smsa z numerem pokoju i zostawimy klucze w drzwiach. 

Ostatnie 100m dojazdu do naszego gospodarstwa prowadzi drogą szutrową. Pojedyncze dni w roku mogą zaskoczyć Cię utrudnionym dojazdem z powodu zawiewającego z pola śniegu czy uporczywego błota. W każdej takiej sytuacji służymy pomocą, mamy traktor do zadań specjalnych 😉 W wyjątkowo niesprzyjających warunkach zimowych możemy odebrać Cię z rynku w Skrzydlnej (gdzie zaparkujesz swoje auto na dużym, oświetlonym parkingu) i dowieźć Ciebie i Twoje bagaże na miejsce. 

!!! Bardzo ważne, aby wpisywać w Google maps: ,,Bliżej Nieba Pensjonat” – tak macie pewność, że się nie pogubicie!!! Proszę nie wpisywać adresu Wola Skrzydlańska 128 – z doświadczenia klientów wiemy, że różnie się to kończy…

Gdy dojedziecie już do miejscowości Skrzydlna za kościołem przy szkole skręćcie w prawo. Nie prosto! Dalej poprowadzą Was nasze drogowskazy.

Gdyby pojawiły się problemy z dojazdem – śmiało dzwońcie – pomożemy! 😊

TRANSPORT

Nie masz samochodu? Nic nie szkodzi!  

Głowa rodziny – tata Jacek posiada 9-cio osobowego busa i przywiezie Cię z Krakowa (Dworzec Główny płyta górna) – daj nam wcześniej znać, jeśli masz taką potrzebę przynajmniej 3 dni przed przyjazdem. 

Koszt przejazdu z Krakowa pod sam pensjonat to 200 zł w jedną stronę – 3 osób. Powyżej 3 osób wycena indywidualna. 

Przewozimy również rowery – wspomnij o tym wcześniej, abyśmy mogli założyć odpowiedni bagażnik.  

SPA

Aby odpoczynek u nas był jeszcze przyjemniejszy stworzyliśmy strefę SPA.

Oferujemy Wam korzystanie z dwóch saun (suchej oraz infra red), strefy relaksu z leżakami oraz balii z wodą do schładzania się po saunie.  

Korzystanie ze strefy SPA jest dodatkowo płatne – 50 zł/osoba. Po dokonaniu opłaty dostaniecie od nas szlafrok, jednorazowe kapcie oraz ręcznik do sauny.  

Strefa SPA działa codziennie (po wcześniejszym zgłoszeniu chęci skorzystania) w godzinach 19:00-22:00. 

W swoim teamie mamy trzy utalentowane terapeutki. Masażystkę Gosię oraz fizjoterapeutkę Renatę. Gościnnie przyjmuje u nas również Kasia – specjalistka od masażu PeLoHa. Dziewczyny skutecznie przeniosą Was w świat relaksu i odprężenia. 

Naszą ofertę zabiegów oraz masaży znajdziecie TUTAJ. 

Zabiegi należy rezerwować z wyprzedzeniem pod numerem: 511 322 305.

PŁATNOŚCI

Dostępne formy płatności: płatność kartą lub gotówką na miejscu w dniu przyjazdu lub szybki przelew przed pobytem albo pierwszego dnia. 

Warunkiem gwarancji rezerwacji jest przedpłata zadatku wysokości 30% wartości rezerwacji w ciągu 3 dni od daty otrzymania potwierdzenia wolnego terminu.

Zadatek jest bezzwrotny! Nie przekładamy też zadatku na inny termin.

W przypadku braku wpłaty zadatku, rezerwacja jest anulowana.

Szczegóły dotyczące rezerwacji, rezygnacji i płatności znajdują się w naszym regulaminie.