zanim przyjedziesz

Pensjonat Bliżej Nieba to nasz Dom.

Dom rodziny, która porzuciła miejski styl życia na rzecz wiejskiej codzienności.  

Znaleźliśmy zaciszne miejsce wśród gór i lasów.

Bardzo dalekie od miejskiego zgiełku, idealne do odpoczynku i relaksu.  

Przyjeżdżając do nas przygotuj się na doświadczanie wiejskiej codzienności. Rano może obudzić Cię pianie koguta lub warkot kosiarki koszącej trawę. Możesz poczuć zapach obornika wyrzucanego na pole – bo tu naprawdę jest wieś! 

Dlatego niech nie zdziwi Cię, że do najbliższego sklepu jest kilka kilometrów, a najbliższe atrakcje to przynajmniej godzina jazdy samochodem. 

Jeśli chcesz usłyszeć ciszę i śpiew ptaków zamiast tłocznych ulic, to właśnie tutaj!

W naszych pokojach nie znajdziesz telewizorów, a cisza nocna to rzecz święta i bezwzględnie jej przestrzegamy.  

Stworzyliśmy tu prawdziwy dom. Otwarty, gościnny, pełen ciepła i domowej atmosfery.  

Nie będziesz tu anonimowym turystą, będziesz naszym Gościem 💖

zwierzęta

W skład naszej rodziny wchodzą też czworonogi. Trzy pieski i dwie kotki. Psiaki zabiorą Cię na spacer po okolicznych strumykach, a kotki chętnie wskoczą na kolana. Każde z nich przygarnęliśmy ze schroniska albo znaleźliśmy porzucone w krzakach. To zwierzaki z nieznaną historią. Kochają ludzi (szczególnie dzieci!), są bardzo delikatne i kochają się przytulać 😊 Pełnią rolę stróży (nasze gospodarstwo nie ma ogrodzenia) i demonstrują to głośnym szczekaniem, ale Goście raz wpuszczeni do naszego domu stają się częścią stada. Zarówno koty jak i psiaki wychowywane są z naszymi dziećmi i odpowiednio traktowane dadzą dużo miłości. 

Pamiętaj jednak, że ciągnięcie za ogon albo uszy skutkuje reakcją obronną, dlatego w trakcie zabaw ze zwierzakami miej swoje dziecko na oku.  

  Chociaż ludzi kochają całym sercem różnie reagują na obce zwierzęta. Dlatego bardzo prosimy o zostawienie swoich pupili w domu – nie chcemy, by komuś stała się krzywda.

droga

Nasz adres: Wola Skrzydlańska 128, Skrzydlna, Beskid Wyspowy, Polska 

Radzimy zaplanować sobie podróż tak, aby dojechać do nas przed zachodem słońca. Droga po zmroku dla niektórych kierowców jest wyzwaniem 😉  

Przyjmujemy Gości osobiście do godziny 19:00 – jeżeli przewidujesz, że dojedziesz do nas później daj nam znać. Wyślemy smsa z numerem pokoju i zostawimy klucze w drzwiach. 

Ostatnie 100m dojazdu do naszego gospodarstwa prowadzi drogą szutrową. Pojedyncze dni w roku mogą zaskoczyć Cię utrudnionym dojazdem z powodu zawiewającego z pola śniegu czy uporczywego błota. W każdej takiej sytuacji służymy pomocą, mamy traktor do zadań specjalnych 😉 W wyjątkowo niesprzyjających warunkach zimowych możemy odebrać Cię z rynku w Skrzydlnej (gdzie zaparkujesz swoje auto na dużym, oświetlonym parkingu) i dowieźć Ciebie i Twoje bagaże na miejsce. 

!!! Bardzo ważne, aby wpisywać w Google maps: ,,Bliżej Nieba Pensjonat” – tak macie pewność, że się nie pogubicie!!! Proszę nie wpisywać adresu Wola Skrzydlańska 128 – z doświadczenia klientów wiemy, że różnie się to kończy…

Gdyby pojawiły się problemy z dojazdem – śmiało dzwońcie – pomożemy! 😊

TRANSPORT

Nie masz samochodu? Nic nie szkodzi!  

Głowa rodziny – tata Jacek posiada 9-cio osobowego busa i przywiezie Cię z Krakowa (Dworzec Główny płyta górna) – daj nam wcześniej znać, jeśli masz taką potrzebę przynajmniej 3 dni przed przyjazdem. 

Koszt przejazdu z Krakowa pod sam pensjonat to 50 zł od osoby w jedną stronę.

Przewozimy również rowery – wspomnij o tym wcześniej, abyśmy mogli założyć odpowiedni bagażnik.  

SPA

Aby odpoczynek u nas był jeszcze przyjemniejszy stworzyliśmy strefę SPA.

Oferujemy Wam korzystanie z dwóch saun (suchej oraz infra red), strefy relaksu z leżakami oraz balii z wodą do schładzania się po saunie.  

Korzystanie ze strefy SPA jest dodatkowo płatne – 30 zł/osoba. Po dokonaniu opłaty dostaniecie od nas szlafrok, jednorazowe kapcie oraz ręcznik do sauny.  

Strefa SPA działa codziennie (po wcześniejszym zgłoszeniu chęci skorzystania) w godzinach 19:00-22:00. 

W swoim teamie mamy dwie utalentowane terapeutki. Masażystkę Gosię oraz fizjoterapeutkę Renatę. Gościnnie przyjmuje u nas również Kasia – specjalistka od masażu PeLoHa. Dziewczyny skutecznie przeniosą Was w świat relaksu i odprężenia. 

Naszą ofertę zabiegów oraz masaży znajdziecie TUTAJ. 

Zabiegi należy rezerwować z wyprzedzeniem (najlepiej 2-3 dni przed przyjazdem lub wcześniej) bezpośrednio u Gosi masażystki pod numerem: 502 443 326.

PŁATNOŚCI

Dostępne formy płatności: płatność kartą lub gotówką na miejscu w dniu przyjazdu lub szybki przelew przed pobytem albo pierwszego dnia. 

Warunkiem gwarancji rezerwacji jest przedpłata wysokości 30% wartości rezerwacji w ciągu 3 dni od daty otrzymania potwierdzenia wolnego terminu.

W przypadku braku wpłaty zadatku, rezerwacja jest anulowana.

Szczegóły dotyczące rezerwacji, rezygnacji i płatności znajdują się w naszym regulaminie.