Jedzenie

Jedzenie

U nas każdy je dużo, zdrowo i smacznie. O naszych śniadaniach w formie bufetu krążą legendy. Serwujemy mozzarelle, której nie powstydziłby się najstarszy Włoch i świeżutkie góralskie oscypki. Mamy wędzone pstrągi i śledzie z kapustą, wędliny i kiełbasę od zaprzyjaźnionej masarni. Mleko daje nam krowa Władzia zza miedzy, a jajka kurka Grażynka z podwórka listonosza Bolka. Jabłka, gruszki i truskawki dostarcza nam Pan Cebula 😉 Szef kuchni Mikołaj przyrządzi Wam grzanki na maśle z awokado, naleśniki i pyszną jajecznicę. Zdradzimy Wam sekretny przepis na nasze ogóreczki w zalewie słodko-pikantnej, dżem truskawkowy, powidła śliwkowe, herbaty z koniczyny i chleb z ziemniaków – wszystko robimy sami na miejscu!  

W kranach płynie nam złoto, czyli woda źródlana, która nie tylko smakuje jak nigdzie indziej, ale i leczy, dzięki zawartości mikro i makroelementów.

Co po śniadaniu? Obiadokolacja z dwóch dań i pyszne domowe ciasto z truskawkami. Jak gotujemy? Jak natura chciała – czyli z tego, co o danej porze roku znajdziemy w lesie i na podwórkach sąsiadów. Latem pierogi z truskawkami, a jesienią makaron z podgrzybkami. Produkty, których używamy w naszej kuchni są organiczne, nieprzetworzone – co gwarantuje zdrowy i niespotykanie pyszny posiłek. Odchudzanie radzimy odłożyć na późniejszy termin – od nas możecie wyjechać nieco ciężsi (i szczęśliwsi). 

Serwujemy kuchnię tradycyjną lub wegetariańską. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie wyboru diety wegetariańskiej przy rezerwacji.  

Nie serwujemy diety bezglutenowej, wegańskiej itp. – po prostu nam to nie wychodzi 😉  

Cennik

Obiadokolacja: 

60 zł / pełna porcja

40 zł / pół porcji

*Śniadanie wliczone jest w cenę noclegu. 

Godziny serwowania posiłków: 

Godz. 8:00/9:00-10:00 Śniadanie (godzina rozpoczęcia zależy od sezonu – dopytaj nas) 

Od godz. 14:00 Zupa 

Godz. 17:00-19:00 Drugie danie

Ciasto do obiadu jest dodatkowo płatne.

Oczywiście oba dania można zjeść po godzinie 17:00.

Po godzinie 19:00 usypiamy dzieciaki i nie wydajemy posiłków 😉 

Przestrzeń wspólna:

Za dodatkową opłatą można u nas skorzystać z masaży,
zabiegów SPA, kąpieli relaksacyjnych, fizjoterapii leczniczej.

Chęć jedzenia obiadokolacji prosimy zgłaszać codziennie przy śniadaniu.

Serwujemy danie dnia – nie mamy menu.  

Chęć zjedzenia obiadokolacji w dniu przyjazdu prosimy zgłaszać najpóźniej do godz 12:00. 

Nie posiadamy kuchni dostępnej dla Gości. Na korytarzu przy pokojach dostępny jest barek z kawą i herbatą, gdzie znajduje się czajnik oraz lodówka ogólnodostępna dla Gości.