Strefa SPA

Terapia czaszkowo-krzyżowa

Strefa SPA

Terapia czaszkowo-krzyżowa

Terapia czaszkowo – krzyżowa to terapia dotykowa, mająca na celu doprowadzenie do swobodnego przepływu w organizmie płynu mózgowo – rdzeniowego. 

Nasze ciało jest niezwykle wrażliwe. Reaguje na wszystko. Kiedy jesteśmy zadowoleni i szczęśliwi, płyn mózgowo-rdzeniowy przepływa swobodnie przez całe ciało, obmywając komórki nerwowe. Taki swobodny przepływ utrzymuje i gwarantuje równowagę fizyczną i psychiczną naszego organizmu. Kiedy jednak przeżywamy stres lub pojawia się uszkodzenie ciała następuje zaburzenie przepływu płynu mózgowo rdzeniowego, co w konsekwencji prowadzi do blokad. Takie blokady nasze ciało odczuwa jako ból. Ból zawarty w komórkach. Ból ten to zachowane w naszym ciele wszystkie przykre przeżycia jakie nas dotknęły lub zraniły.  Terapeuta przez delikatny dotyk uwalnia napotkane napięcia i pozwala płynowi przywołać pierwotną matrycę swobodnego przepływu. Dzięki temu oba układy: nerwowy i krążenia zaczynają funkcjonować bez zarzutu i powracają naturalne uzdrawiające siły organizmu. 

W wyniku cyklu zabiegów terapeuta pomaga przywrócić naturalne, pierwotne umiejętności samoregulacji organizmu. Co jest celem terapii czaszkowo-krzyżowej. 

Zabiegi należy rezerwować z wyprzedzeniem
pod numerem telefonu: 511 322 305.
Prosimy o płatność w gabinetach tylko gotówką.

Zabiegi należy rezerwować z wyprzedzeniem pod numerem telefonu: 511 322 305.
Prosimy o płatność w gabinetach tylko gotówką.