Strefa SPA

Rytuał Młodość

Strefa SPA

Rytuał Naturalne Piękno

kamertony

To prawdziwa uczta dla ciała, duszy i umysłu.
W autorskim, unikalnym zabiegu połączone są metody kompleksowo działające na nasz organizm:

W części pierwszej…

doświadczysz terapeutycznego działania akupunktury kosmetycznej i jej wyjątkowych właściwości rewitalizacyjnych dla skóry, o których dokładniej przeczytasz w sekcji 0 akupunkturze twarzy.

W części środkowej…

doświadczysz uzdrawiającego działania kamertonów. Zestaw zostanie specjalnie dobrany do twoich potrzeb. Dzięki fali dźwiękowej płynącej z kamertonów pojawia się głęboki odpoczynek i spokój, odpręża się całe ciało, znikają napięcia mięśni, ból, uwalnia się stres. Opóźniane są efekty starzenia, skóra i ciało się regeneruje.

 

Przykładowy dobór technik:

OT32hz, który ‘współpracuje’ ze skórą i włosami, by pobudzić je do działania. Przynosi świetny efekt w pobudzaniu zakończeń nerwowych, poprawia ukrwienie, działa regenerująco na skórę, włosy i paznokcie. Wykazuje działanie przeciwzmarszczkowe, pomaga utrzymać naturalną równowagę skóry.

Technika DNA (512hz), ‘złote nici’ (316hz) i krzem (448hz) – regeneruje struktury komórek, podnosi witalność, odmładza, wzmaga produkcje i formowanie się kolagenu.

lub

Technika wyszczuplająco – ujędrniająca przy użyciu kamertonów; Mięśnie (295,8hz) i Tkanka tłuszczowa (324hz), działamy w miejscach newralgicznych.

Technika OM (136hz) natychmiast wprowadza w stan koncentracji i skupienia, kieruje uwagę do wewnątrz, ułatwia wsłuchanie się w siebie.

To tylko przykładowe kombinacje, razem wybierzemy to, co dla Ciebie najwłaściwsze.

 

W części trzeciej…

doświadczysz odprężającego masażu twarzy, którego głównym celem jest utrwalenie zabiegu i utrzymanie skóry i mięśni w stanie elastyczności oraz zapobieganie powstawaniu zmarszczek, oraz dogłębna relaksacja.

Przed i po zabiegu zadbaj o odpowiednie nawodnienie, najlepiej ciepłą wodą.

Zabiegi należy rezerwować z wyprzedzeniem
pod numerem telefonu: 511 322 305.
Prosimy o płatność w gabinetach tylko gotówką.

Zabiegi należy rezerwować z wyprzedzeniem pod numerem telefonu: 511 322 305.
Prosimy o płatność w gabinetach tylko gotówką.