Strefa SPA

Oczyszczanie
i regulacja czakr

kamertony

Strefa SPA

Oczyszczanie i regulacja czakr

kamertony

Terapia kamertonami to nowa metoda pracy z dźwiękiem – muzykoterapii dogłębnej - komórkowej, przywracająca zdrowie psychiczne i fizyczne falami dźwiękowymi kamertonów.

Podczas tego zabiegu oczyszczanych i odblokowywanych jest siedem głównych czakr. Czakramy to centra energii, utożsamiane w medycynie zachodniej z gruczołami dokrewnymi i splotami nerwowymi. Każda odpowiada za dany układ w organizmie, oraz kanały energetyczne i narządy z nimi powiązane. Każda czakra dotyka innej sfery życia, stanu umysłu, ducha. Wchodzimy w proces uwalniania blokad, często związanych z traumami, lub emocjami. Dostrojone czakry uruchamiają mechanizmy odnowy i samoleczenia na poziomie komórkowym. Usuwamy toksyny w sferze psychicznej i emocjonalnej.

Zabieg przy użyciu kamertonów reguluje energetykę ciała, balansuje, przywraca swobodny przepływ energii. Kamertony równoważą energię czakramów, oczyszczają je z toksyn i blokad. Ból, troska, żal zaczynają znikać, a w to miejsce pojawia się spokój. Ciało staje się zharmonizowane i energetycznie, a umysł czysty i wypoczęty, dzięki czemu ma szansę dojść do głosu nasza prawdziwa natura, kreatywność, nasze ukryte, bądź zapomniane talenty.

To bardzo głębokie i indywidualne doświadczenie, każdy przeżywa je inaczej, dlatego trudno jest opisać jakie są wrażenia, jako, że każdy ma inne. Kamertony każdemu dadzą to czego aktualnie potrzebuje, wiec może to być półtorej godziny głębokiego relaksu, a może zmieniające życie, przełomowe doświadczenie. 

Dla kogo są kamertony?

Wszystko jest wibracją.. jesteśmy żywymi istotami na pewnych wibracjach.. zależnych od naszych myśli, ludzi jakimi się otaczamy, dźwięków i muzyki dookoła nas, czy jest to śpiew ptaków, czy warkot silników samochodowych..
Także środowiska, czyste nieskażone, czy przesycone elektro-smogiem, słowa, tego co mówimy i co jest mówione do nas.. itd. ..w zależności od tych czynników, czy są bardziej na plus, czy na minus możemy łatwo ocenić czy nasza wibracja jest zbalansowana, czy wręcz przeciwnie.

Kamertony to cudowne narzędzie które wychodzi naprzeciw przeszkadzajkom dzisiejszego świata i pozwala nam się zbalansować i uzdrowić, na poziomie ciała, energii i umysłu..

Przed i po zabiegu zadbaj o odpowiednie nawodnienie, najlepiej ciepłą wodą.

Zabiegi należy rezerwować z wyprzedzeniem
pod numerem telefonu: 511 322 305.
Prosimy o płatność w gabinetach tylko gotówką.

Zabiegi należy rezerwować z wyprzedzeniem pod numerem telefonu: 511 322 305.
Prosimy o płatność w gabinetach tylko gotówką.