Strefa SPA

Czekoladowa euforia dla ciała!

Strefa SPA

Czekoladowa euforia dla ciała!

Czekoladowy zabieg całego ciała to słodka forma relaksu i pielęgnacji. Jest to zabieg kilkuetapowy, składający się z czekoladowej maski oraz relaksacyjnego masażu całego ciała.

Naturalna czekolada używana podczas zabiegu jest źródłem cennych dla organizmu składników. Dzięki dużej zawartości kofeiny zabiegi przy użyciu naturalnej czekolady ujędrniają i wyszczuplają ciało oraz działają antycelulitowo. Kakaowiec niezwykle silnie nawilża oraz regeneruje, dlatego też stosowanie czekolady w kosmetyce gwarantuje niwelację suchej i szorstkiej skóry. Flawonoidy zawarte w kakaowcu blokują działanie wolnych rodników oraz opóźniają proces starzenia się skóry. Zawarty w czekoladzie cynk oraz selen przyczyniają się do powstawania endorfin – warunkujących uczucie szczęścia.

Czekoladowa euforia dla ciała jest więc zabiegiem, który pielęgnuje ciało, niweluje uczucie zmęczenia i napawa każdego dużą dawką pozytywnej energii.

Dobrą wiadomością dla miłośników czekolady dbających o linię będzie fakt, że nie trzeba jej jeść, aby zwiększyć poziom serotoniny w organizmie 😊

Zabiegi należy rezerwować z wyprzedzeniem
pod numerem telefonu: 511 322 305.
Prosimy o płatność w gabinetach tylko gotówką.

Zabiegi należy rezerwować z wyprzedzeniem pod numerem telefonu: 511 322 305.
Prosimy o płatność w gabinetach tylko gotówką.