[vc_row][vc_column][stm_spacer height=”130″ height_tablet=”30″ height_mobile=”20″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Nasza Historia

wznoszenia się do Nieba…

Jesteśmy rodziną, która porzuciła życie w mieście, aby spełnić swoje marzenie o zamieszkaniu w górach. Bliżej Matki Natury, życzliwych ludzi, świeżego powietrza, zieleni i strumyka. Po prostu Bliżej Nieba! Błyskawicznie zakochaliśmy się w tym magicznym miejscu i postanowiliśmy podzielić się nim z Naszymi Gośćmi. Aby tak jak my mogli doświadczyć pięknych krajobrazów podczas pieszych wycieczek, przyjaźni z podwórkowymi psiakami, czy zadumy pod gwieździstym niebem.

Wszystko zaczęło się parę lat temu od intencji Mamy. Zapragnęła stworzyć miejsce dedykowane warsztatom rozwojowym dla kobiet. Miejsce zapewniające doskonałe warunki do pracy nad sobą – z cudownym widokiem i pysznym jedzeniem.

Nasza Rodzina przerodziła tę wizję w konkretny plan! Z idei miejsca dla kobiet powstało miejsce dla wszystkich.

Chcemy, by Bliżej Nieba stało się oazą sprzyjającą odpoczynkowi na łonie natury. miejsce dla każdego, kto potrzebuje odpoczynku. Wierzymy, że to miejsce jest absolutnie stworzone dla wszystkich, którzy zostaną przez nie zawołani. Każdy z nas w codziennym życiu jest prze-bodźcowany – stresującą pracą, mediami, zatłoczonymi ulicami. Dzisiejszy świat krzyczy do nas ze wszystkich stron. My stworzyliśmy miejsce ciche, gdzie możemy zwolnić i skupić się tylko na sobie i swoich potrzebach.

Mamy indywidualne podejście do klienta – możemy sobie na to pozwolić ze względu na małą liczbę gości – 30 osób. Chcemy do każdego podejść inaczej, tak jak dana osoba lubi. Dostosować do niej jedzenie (stąd pomysł wyboru diety jaką sobie ktoś życzy), warunki, spełnić każdą prośbę i życzenie.

[/vc_column_text][stm_spacer height=”70″ height_tablet=”30″ height_mobile=”20″][/vc_column][/vc_row]