Strefa SPA

Zabieg na twarz

Strefa SPA

Zabieg na twarz

Luksusowy zabieg liftingująco-odżywczy na twarz z 24 karatowym złotem

Złoto w kosmetyce wykorzystywane było już w starożytnym Egipcie. Oddziałuje na nas w długotrwały sposób, dociera do głębokich partii skóry i działa nawilżająco. Wyjątkowe właściwości rewitalizujące i liftingujące tego szlachetnego metalu potwierdza coraz szersze wykorzystanie złota w medycynie estetycznej i kosmetologii. 

Główną zaletą zabiegu jest zredukowanie i wygładzenie zmarszczek oraz ujędrnienie i rozświetlenie skóry. Ten niezwykły pierwiastek nie powoduje alergii, działa kojąco i przeciwzapalnie. Nadaje się do pielęgnacji każdego typu cery, zwalcza szkodliwe rodniki i nie dopuszcza do przedwczesnego starzenia się skóry. Maska z czystym 24 karatowym złotem używana podczas zabiegu silnie liftinguje  i rozświetla skórę nadając jej wyjątkowego blasku, a efekty są natychmiastowe.

Zabieg polecany jest dla osób, którym zależy na głębokim nawilżeniu i odżywieniu skóry, rozświetleniu cery, spowolnieniu procesu powstawania zmarszczek i spłyceniu już istniejących. Idealnie nadaje się do wykonania przed specjalnymi okazjami jako tzw. zabieg “bankietowy”.

Zabiegi należy rezerwować z wyprzedzeniem
pod numerem telefonu: 511 322 305.
Prosimy o płatność w gabinetach tylko gotówką.

Zabiegi należy rezerwować z wyprzedzeniem pod numerem telefonu: 511 322 305.
Prosimy o płatność w gabinetach tylko gotówką.